Tábor pro rodiče s dětmi

Letní tábor pro rodiče s dětmi od 2 do 7 let

Termíny pro léto 2020:

 

4. - 11.7

11. - 18.7.

18. - 25.7.

25.7. - 1.8.

1. - 8.8.

 

 

 

 

 

OBSAZENO

VOLNO

OBSAZENO

OBSAZENO

OBSAZENO

 


Místo pobytu: Jeseníky, Resort Avalanche, Wellness penzion Eva nebo Divoký anděl

 • bohatý program pro děti i dospělé
  • výtvarné, sportovní, divadelní aktivity
  • hry a soutěže
 • moderní wellness pro rodiny (1 x za pobyt zdarma)
 • stravování fornou plné penze
  • snídaně formou švédských stolů
  • pro děti zajištěny svačiny a pitný režim po celou dobu pobytu
 • možnost výletů do okolí (Praděd, Karlova studánka, Karlov, přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně...)

Denní režim:

7:45 Ranní protažení
8:00 Snídaně
9:30 - 11:45 Dopolední aktivity a hry v přírodě
12:00 Oběd
16:45 - 17:45 Zábavné cvičení pro děti
18:00 Večeře
18:45 - 19:30 Výtvarná dílna pro děti
19:30 Večerníček
21:30 Program pro dospělé

Barevně označené aktivity jsou realizovány našimi animátory. Účast na programu je vždy dobrovolná. 

Cena poukazu:

dospělý 6.980,- Kč
dítě do 1,99 let (bez služeb) 500,- Kč
dítě od 2 do 3,99 let 4.350,- Kč
dítě od 4 do 11,99 let 4.990,- Kč

  Cena zahrnuje ubytování, stravování, jednu návštěvu wellness, práci programových vedoucích a animátorů, materiál na bohatý program pro děti i dospělé, sladkosti a další odměny pro děti apod.

Elektronická přihláška

TÁBOR PRO RODINY S DĚTMI

Naše tábory pro rodiny s dětmi jsou pobyty určené primárně pro děti ve věku 2 - 7 let a jejich rodiče, popřípadě jiné rodinné příslušníky (nutný je doprovod minimálně jednoho dospělého - maminka, tatínek, babička, dědeček, teta...), kteří si rádi hrají společně se svými dětmi. Pro děti máme připravené hry a soutěže, cvičení i divadélko, výtvarné tvoření, zpívání písniček, karneval a mnoho dalších krásných zážitků, které si mohou prožít společně s rodiči a poté je zaznamenat do táborového deníčku. Myslíme i na rodiče - také ti si mohou z tábora odvézt vlastní výrobek z výtvarné dílny a zúčastnit se zábavných společenských večerů. 

PROGRAM

Naše programové vedoucí společně s animátory připravily pro děti hry, soutěže a další aktivity, při kterých si vyzkouší spolupráci i soutěžení se stejně starými kamarády. To vše na motivy celotáborové hry LÉTO SE SKŘÍTKY. Plán dne je koncipován tak, aby v něm byl dostatek prostoru jak na společný táborový program připravený našimi vedoucími, tak na individuální aktivity pro jednotlivé rodiny dle jejich představ a přání (návštěva hotelového wellness, výlety do okolí apod.). Budeme mimo jiné využívat netradiční sportovní vybavení, jako jsou nafukovací koule na bubble aktivity, hoverboardy, vodní skluzavky apod. Účast na společném programu je vždy dobrovolná.  

 UBYTOVÁNÍ

Zajistili jsme pro Vás ubytování ve wellness penzionech Eva a Divoký Anděl, které jsou součástí hotelového komplexu Avalanche. Jednotlivé rodiny budou ubytovány ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Každý pokoj je vybaven televizí a rychlovarnou konvicí, připojení k WiFi je ve všech prostorách zdarma. Součástí penzionů je také wellness centrum s finskou saunou, whirlpoolem a možností objednat si masáž či koupel se zábalem. Parkování je možné zdarma přímo v areálu hotelového komplexu, nechybí ani úschovna kol nebo vinný sklípek. 

STRAVOVÁNÍ

Plná penze, jednotné menu, snídaně formou švédských stolů, pro děti je zajištěn celodenní pitný režim a dopolední i odpolední svačina. 

OKOLÍ

V areálu hotelového komplexu je k dispozici dětské hřiště se skluzavkou a hřiště na míčové hry, vše obklopené smíšenými lesy. Resort Avalanche se nachází u obce Dolní Moravice, mezi Bruntálem, Rýmařovem a Karlovou Studánkou, v nádherné přírodě s nejčistším vzduchem ve střední Evropě, poblíž nejvyšší hory Moravy Pradědu. Okolí nabízí rozsáhlé možnosti výletů do blízkých měst, po horských stezkách, do přečerpávací elektrárny Dlouhé stráně apod. 

DOPRAVA

Doprava na místo individuální, bezplatné parkování v areálu penzionu. 

TURNUSY

1. TURNUS: 4. - 11. 7. 2020
2. TURNUS: 11. - 18. 7. 2020
3. TURNUS: 18. - 25. 7. 2020
4. TURNUS: 25. 7. - 1. 8. 2020
5. TURNUS: 1. - 8. 8. 2020